Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem

Blahodárně působí na podrážděné sliznice v krku

  • extra vysoké dávky islandského lišejníku a ibišku
  • s příchutí bezinky
  • pro dospělé i děti
Zdravotnický prostředek

Při chrapotu a dráždivém kašli

LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem mají dvojí ochranný účinek na podrážděné sliznice: Vysoce dávkované rostlinné složky vytvářejí při rozpuštění v ústech zvláčňující a ochranný film. Ten na sliznici v ústech a hrtanu spočívá jako balzám a chrání tak před chrapotem a drážděním ke kašli, a současně působí blahodárně na krk. LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem navíc urychlují rychlé uzdravení a regeneraci postižené sliznice. Kromě toho rovněž předcházejí nástupu kašle.

Rozsah použití

  • Dráždění ke kašli a s tím spojené dráždění sliznic v ústech a hrtanu (katar).
  • Chrapot a nadměrné přetěžování hlasivek.
  • Pocit drsného krku, který je důsledkem suchého vzduchu v místnosti (klimatizované nebo vytápěné prostory), výraznějšího množství cigaretového kouře nebo látek znečišťujících prostředí (např. jemný prach).

Způsob užívání a dávkování
Kdykoliv podle potřeby vícekrát denně 1 pastilku volně rozpustit v ústech. Děti od čtyř let: do pěti pastilek denně nechat volně rozpustit v ústech. Přípravek lze bez obav užívat během delšího časového období.

Složení
1 pastilka obsahuje:
Lichenis islandici extractum spissum 100 mg (extrakt lišejníku islandského, 3,5 :  1, extrahováno vodou), což odpovídá 350 mg lišejníku islandského. Althaeae radicis extractum spissum 30 mg (extrakt kořene proskurníku lékařského, 3 : 1, extrahováno vodou), což odpovídá 90 mg proskurníkového kořene.

Zvláštní plus
Extra vysoké dávky islandského lišejníku a ibišku.S příchutí bezinky.

Zdravotnický prostředek

 

Neobsahuje fruktózu, laktózu, lepek, umělá barviva ani konzervační činidla.