Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem

Blahodárně působí na podrážděné sliznice v krku

  • extra vysoké dávky islandského lišejníku a ibišku
  • s příchutí bezinky
  • pro dospělé i děti
Zdravotnický prostředek

Při chrapotu a dráždivém kašli

LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem mají dvojí ochranný účinek na podrážděné sliznice: Vysoce dávkované rostlinné složky vytvářejí při rozpuštění v ústech zvláčňující a ochranný film. Ten na sliznici v ústech a hrtanu spočívá jako balzám a chrání tak před chrapotem a drážděním ke kašli, a současně působí blahodárně na krk. LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem navíc urychlují rychlé uzdravení a regeneraci postižené sliznice. Kromě toho rovněž předcházejí nástupu kašle.

Rozsah použití

  • Dráždění ke kašli a s tím spojené dráždění sliznic v ústech a hrtanu (katar).
  • Chrapot a nadměrné přetěžování hlasivek.
  • Pocit drsného krku, který je důsledkem suchého vzduchu v místnosti (klimatizované nebo vytápěné prostory), výraznějšího množství cigaretového kouře nebo látek znečišťujících prostředí (např. jemný prach).

Způsob užívání a dávkování
Kdykoliv podle potřeby vícekrát denně 1 pastilku volně rozpustit v ústech. Děti od čtyř let: do pěti pastilek denně nechat volně rozpustit v ústech. Přípravek lze bez obav užívat během delšího časového období.

Složení
1 pastilka obsahuje:
Lichenis islandici extractum spissum 100 mg (extrakt lišejníku islandského, 3,5 :  1, extrahováno vodou), což odpovídá 350 mg lišejníku islandského. Althaeae radicis extractum spissum 30 mg (extrakt kořene proskurníku lékařského, 3 : 1, extrahováno vodou), což odpovídá 90 mg proskurníkového kořene.

Zvláštní plus
Extra vysoké dávky islandského lišejníku a ibišku.S příchutí bezinky.

Zdravotnický prostředek

 

Neobsahuje fruktózu, laktózu, lepek, umělá barviva ani konzervační činidla.
Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres finden Sie in den Datenschutzbestimmungen
Optionen
Google Analytics
GA4
Zustimmen