Poslání a vize

Pro zdraví a dobrý stav našich zákazníků spojujeme vědecké poznatky s tradičními léčitelskými znalostmi. APOMEDICA je od svého založení v roce 1968 rodinnou firmou. Tehdy a dnes dodržujeme naše vysoké nároky na kvalitu, stejně jako nejpřísnější farmaceutické standardy.

 • Mag. Ruth Fischer
  Vedení společnosti Apomedica

  Náš závazek

  „Cítíme se zavázáni člověku. Proto vyvíjíme s radostí a nadšením výrobky, které člověku dneška přináší zvláštní výhodu pro zdraví zítřka.“

  Mag. Ruth Fischer
  Vedení společnosti Apomedica

Naše poslání

Využíváme znalostí o léčivých účincích přírodních látek a spojujeme je s aktuálními vědeckými poznatky. Z toho vytváříme přírodní produkty, které jsou zcela věnovány zdraví a potřebám člověka. Našim hlavním cílem jsou rostlinná léčiva a přírodní látky na základě poznatků tradičního evropského lékařství.

Naše vize

Naše firma patří k top 3 na OTC trhu v Rakousku a vytváří si pozici na vybraných cílových trzích v rámci EU. Vidíme se jako inovativní a ambiciózní firma. Chceme, aby nás zákazník vnímal jako první volbu a kompetentního experta na zdraví.

Naše hodnoty

Ve středu našeho zájmu stojí člověk. Přebíráme odpovědnost vůči našim zákazníkům a našim spolupracovníkům. V hledáčku naší každodenní práce stojí naši zákazníci, našim cílem je spotřebitele nadchnout. Naši spolupracovníci jsou základem našeho úspěchu. Proto je pro nás důležitý vzájemný respekt a neustálé vzdělávání.

Příroda a věda

Znalosti o léčivých účincích přírody a aktuální vědecké poznatky.

Jsme angažovaní

Jsme nadšení pro téma zdraví, pracujeme na něm v týmu a držíme slovo.

Usilujeme o nejvyšší kvalitu

Od surovin až po hotový výrobek, stejně jako v našich službách, je pro nás nejdůležitější nejvyšší kvalita. Naše výrobky plní to, co slibují.

Jsme inovativní

Orientujeme se stále v nejnovějších vědeckých poznatcích a požadavcích trhu a vyvíjíme z nich nová řešení z přírody pro zdraví a životní energii. Podporujeme a vyžadujeme inovativní způsob myšlení ve všech oblastech podnikání.

Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres finden Sie in den Datenschutzbestimmungen
Optionen
Google Analytics
GA4
Zustimmen