Veškerá síla přírody pro Vaše zdraví

Již více než 50 let věnujeme naše vysoce kvalitní rostlinné léčivé přípravky a inovativní doplňky stravy našemu zdraví. S přírodními látkami v optimálních dávkách Vám naše výrobky pomohou zvládnout mnoho nástrah, které přináší každodenní život.

 

 

 

 

*Obrat lékáren podle IQVIA Österreich OTC Offtake od roku 2012

Naše nabídka produktů v České republice

 

Víme o léčivé síle přírody a potřebách dnešního člověka. Perfektní kombinace přírodních účinných látek v optimálním dávkování dělá naše produkty jedinečnými.

Léčivé přípravky, v České republice známé pod značkou Dr. Böhm® MED, stejně jako doplňky stravy značky Dr. Böhm® jsou vyráběny dle nejpřísnějších farmaceutických kritérií a to pouze v Rakousku, Německu a ve Švýcarsku.

Isoflavon 90 mg forte1

Pocit pohody v období přechodu

 

Mučenka pletní 425 mg1

Na uvolnění napětí

Dýňové tablety pro ženu1

Zatočte se slabým močovým měchýřem

Kůže Vlasy Nehty1

Přirozená krása pocházející zevnitř

Drmkový plod Apomedica 4mg potahované tablety4

Úleva při premenstruačních potížích (premenstruační syndrom)

1 Doplněk stravy

2 Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje léčivou látku suchý extrakt z harpagofytového kořene. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

3 Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje léčivou látku suchý extrakt z třezalkové natě. Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

4 Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje léčivou látku suchý extrakt z drmkových plodů. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

 • Mag. Ruth Fischer
  Vedení společnosti Apomedica

  Přirozené pro Vaše zdraví

  V naší centrále ve Štýrském Hradci v Rakousku pracuje dennodenně náš vlastní výzkumný tým na tom, aby za pomoci pokladů přírody vyvinul nové inovativní produkty.

  Dr. Böhm® připraví vhodné řešení i pro Vás.

  Mag. Ruth Fischer
  Vedení společnosti Apomedica
Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres finden Sie in den Datenschutzbestimmungen
Optionen
Google Analytics
GA4
Zustimmen