Nejlepší suroviny Garantovaná kvalita - od suroviny k produktu

Apomedica nabízí jako rakouská firma mezinárodní standardy a je přitom vždy State of the Art. Nejen používání těch nejlepších surovin, ale i nejvyšší standardy kvality ve výrobě, jsou pro společnost Apomedica nejvyšším principem. Pro výrobu produktů na rostlinném základě jsou bez výjimky používány rostliny a plody (např. dýňová semena) z kontrolované produkce.

 • Mag. pharm. Dr. rer. nat. Albert Kompek
  Vedoucí oddělení výzkumu&vývoje společnosti Apomedica

  Pro výrobu svých přípravků Apomedica používá výhradně vysoce kvalitní suroviny: „Poněvadž se cítíme být zavázaní člověku, obsahují naše léčivé přípravky a doplňky stravy pouze vysoce jakostní rostlinné extrakty, minerály, stopové prvky, vitamíny a homeopatické látky“, objasňuje Mag. pharm. Dr. Rer. Nat. Albert Kompek, vedoucí oddělení výzkumu&vývoje společnosti Apomedica.

  Mag. pharm. Dr. rer. nat. Albert Kompek
  Vedoucí oddělení výzkumu&vývoje společnosti Apomedica
 • Mag. Ruth Fischer
  Vedení společnosti Apomedica

  „Rakouská kvalita, spolu s odpovědnými osobami, které důvěřují svým výrobkům, to je pro nás něco zcela podstatného“, říká jednatelka Mag. Ruth Fischer.

  Mag. Ruth Fischer
  Vedení společnosti Apomedica

Za pomoci různých extrakčních činidel, jako jsou voda, alkohol, oleje nebo CO2, jsou patentovaným výrobním postupem z rozdrcených rostlin extrahovány účinné látky a tyto pak zbaveny svých pevných částí (např. celulózy).

Tekuté extrakční činidlo nyní splnilo svůj úkol a je různými postupy (vymrazováním) odpařeno, čímž vznikne vysoce koncentrovaný suchý extrakt. Tento je následně přeměněn na tablety nebo dražé. Tak je možné podat přírodní účinné látky původní rostliny – jako věrný obraz přírody – ve vysoce koncentrované formě v tabletě.

Z dýňových semen jsou extrahovány účinné látky a tyto jsou lisovány do formy tablet.

Suroviny pro všechny produkty na přírodní bázi pochází výhradně z kontrolované produkce.

Tekutými extrakčními činidly (zde metanol) jsou extrahovány rostlinné látky.

Poté je extrakční činidlo odpařeno a vzniká koncentrovaný suchý extrakt.

Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres finden Sie in den Datenschutzbestimmungen
Optionen
Google Analytics
GA4
Zustimmen