Důležité informace

V centru naší pozornosti stojí zdraví a dobrý zdravotní stav. Společnost Apomedica se proto nepovažuje jen za výrobce léčiv a doplňků stravy – ale jako poradce v otázkách týkajících se zdraví.

Proto v našem poradci Dr. Böhm® najdete mnoho zajímavých článků.

Otázky & odpovědi

Mohou být produkty objednávány přímo u společnosti Apomedica?
Soukromé osoby nemohou produkty objednávat přímo u společnosti Apomedica. Protože vysoce kvalitní produkt vyžaduje i kompetentní poradenství, obdržíte náš celý sortiment výhradně v lékárně.

Jsou nebo byly u produktů společnosti Apomedica (Dr. Böhm®, Apozema, LUUF®, LaseptonMED®) prováděny pokusy na zvířatech?
Ne, u žádného produktu společnosti Apomedica – ani u léčiv, doplňků stravy a ani u kosmetiky – nejsou a nebyly prováděny pokusy na zvířatech.

Jaká barviva jsou používána?
Produkty zpravidla obsahují pouze přírodní barviva, jako např.: betanin (z řepy), betakaroten, minerální soli (oxid železitý) a chlorofyl.

Jaká měřítka kvality platí pro produkty společnosti Apomedica?
Apomedica u všech svých produktů používá výhradně suroviny nejvyšší farmaceutické kvality. Tyto jsou v jednotlivých šaržích zkoumány na určitá kritéria čistoty – jako jsou těžké kovy, herbicidy, pesticidy a alergeny. Všechny produkty (léčiva i kosmetika a doplňky stravy) jsou při dodržení nejvyšších farmaceutických standardů (GMP – Správná výrobní praxe) vyráběny pouze v Rakousku, Německu a ve Švýcarsku.

Obsahují některé produkty společnosti Apomedica geneticky manipulované rostlinné výtažky (GMO) nebo vykazují anabolické účinky?
Všechny rostlinné extrakty společnosti Apomedica jsou přirozeného původu a bez zásahů genetického inženýrství (GMO). Vzhledem k výrobě s certifikací GMP a s ní spojeným právním podmínkám je možné vyloučit kontaminaci anabolickými látkami.

Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres finden Sie in den Datenschutzbestimmungen
Optionen
Google Analytics
GA4
Zustimmen