Důležité informace

V centru naší pozornosti stojí zdraví a dobrý zdravotní stav. Společnost Apomedica se proto nepovažuje jen za výrobce léčiv a doplňků stravy – ale jako poradce v otázkách týkajících se zdraví.

Proto v našem poradci Dr. Böhm® najdete mnoho zajímavých článků.

Otázky & odpovědi

Mohou být produkty objednávány přímo u společnosti Apomedica?
Soukromé osoby nemohou produkty objednávat přímo u společnosti Apomedica. Protože vysoce kvalitní produkt vyžaduje i kompetentní poradenství, obdržíte náš celý sortiment výhradně v lékárně.

Jsou nebo byly u produktů společnosti Apomedica (Dr. Böhm®, Apozema, LUUF®, LaseptonMED®) prováděny pokusy na zvířatech?
Ne, u žádného produktu společnosti Apomedica – ani u léčiv, doplňků stravy a ani u kosmetiky – nejsou a nebyly prováděny pokusy na zvířatech.

Jaká barviva jsou používána?
Produkty zpravidla obsahují pouze přírodní barviva, jako např.: betanin (z řepy), betakaroten, minerální soli (oxid železitý) a chlorofyl.

Jaká měřítka kvality platí pro produkty společnosti Apomedica?
Apomedica u všech svých produktů používá výhradně suroviny nejvyšší farmaceutické kvality. Tyto jsou v jednotlivých šaržích zkoumány na určitá kritéria čistoty – jako jsou těžké kovy, herbicidy, pesticidy a alergeny. Všechny produkty (léčiva i kosmetika a doplňky stravy) jsou při dodržení nejvyšších farmaceutických standardů (GMP – Správná výrobní praxe) vyráběny pouze v Rakousku, Německu a ve Švýcarsku.

Obsahují některé produkty společnosti Apomedica geneticky manipulované rostlinné výtažky (GMO) nebo vykazují anabolické účinky?
Všechny rostlinné extrakty společnosti Apomedica jsou přirozeného původu a bez zásahů genetického inženýrství (GMO). Vzhledem k výrobě s certifikací GMP a s ní spojeným právním podmínkám je možné vyloučit kontaminaci anabolickými látkami.