Historie úspěchu společnosti Apomedica

Friedrich Böhm vyrůstá jako syn v jedné lékařské rodině z Grazu, která vede i daleko za hranicemi známé Hansa-Sanatorium.

Rodina Böhm

Jako ve své době jeden z nejmladších, absolvuje ve 23 letech studium lékařství, poznává však, že tím ještě nenalezl své povolání. Studiem farmacie a založením lékárny se vydává na svou kariérní cestu a zabývá se jako průkopník v této oblasti vývojem a prodejem vysoce kvalitních léčiv.

Mag. farm. Dr. med. Friedrich Böhm

Již v polovině 1960 vytváří Dr. Friedrich Böhm známou značku LUUF®. Šetrné výrobky pomáhají jako jedna z prvních rostlinných léčiv především miminkům a malým dětem při obtížích s nachlazením. Věrný svému receptu na úspěch: „Být nejen tím prvním, ale i tím nejlepším!“  Dr. Böhm dělá ze značky LUUF® dodnes největšího specialistu na nachlazení malých a velkých. V roce 1972 realizuje firma se značkou LUUF® první aktivity v zahraničí.

www.luuf.at

V roce 1983 je zahájena spolupráce se specialistou na homeopatii, homeopatickou řadou Apozema®. Tato druhá značka kvality společnosti Apomedica spojuje stará moudra přírody s nejnovějšími vědeckými poznatky.

www.apozema.at

S vysoce kvalitní řadou značky Dr. Böhm® a jakostními produkty stejného názvu se Dr. Böhmovi na začátku roku 1990 daří průkopnický úspěch v oblasti rostlinných léčiv a doplňků stravy. Už první výrobek překonává všechna očekávání: Dr. Böhm® Česnek dražé podporují pouze jednou jedinou tabletkou denně duševní a tělesnou vitalitu a povzbuzují kardiovaskulární oběh. Rozumné dávkování a stálý pozitivní přídavný prospěch jsou definicí úspěchu, kterou lze najít dodnes ve všech výrobcích značky Dr. Böhm®.

www.dr-boehm.at

V roce 2007 přebírá Apomedica značku Lasepton® a rozšiřuje portfolium svých produktů o řadu vysoce kvalitních lékařských výrobků pro péči o pleť.

www.lasepton.at

I když jsou čtyři skupiny výrobků společnosti Apomedica tak rozdílné, nevyznačují se všechny pouze svou výjimečnou kvalitou založenou na nejnovějších vědeckých poznatcích. Svým rozumným, šetrným dávkováním přináší vedle požadovaného účinku také stálý prospěch na lidské zdraví.

 • Mag. farm. Dr. med. Friedrich Böhm
  Zakladatel společnosti Apomedica

  „Jsem farmaceutem a lékařem z nadšení a vášně a vytváření produktů pro lidi mi vždy přinášelo velkou radost“: Dr. Böhm zesnulý v roce 2013.

  Mag. farm. Dr. med. Friedrich Böhm
  Zakladatel společnosti Apomedica
 • Mag. Ruth Fischer
  Vedení společnosti Apomedica

  O zajištění poselství zakladatele i v budoucnosti se stará jednatelka Mag. Ruth Fischer, která společně se svým sehraným týmem pracuje na dalším vývoji společnosti Apomedica a vede společnost v souladu s vizí Dr. Böhma.

  Mag. Ruth Fischer
  Vedení společnosti Apomedica
Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres finden Sie in den Datenschutzbestimmungen
Optionen
Google Analytics
GA4
Zustimmen