Lasepton® - lékařská kosmetika nejvyšší kvality

Lasepton® je již déle než 30 let lékařskou kosmetikou nejvyšší kvality. Složení Lasepton® je speciálně přizpůsobeno požadavkům náročnějších typů pokožky a je specialistou v lékařské kosmetice pro jemnou dětskou pokožku a problematickou pokožku dospělých.


GARANCE KVALITY Lasepton®

Základem každého produktu Lasepton® je formule CARE, skládající se z kvalitních rostlinných extraktů, rostlinných olejů a vitamínů. Aktivní látky jsou ve svém účinku optimálně vyladěny na různé požadavky typů pleti.


Naše nabídka produktů v České republice

Základem vysoce kvalitních produktů jsou pečlivě vybrané a osvědčené látky, jejich účinek byl dermatologicky doložen. Používány jsou výhradně aktivní látky s prokázaným a zdokumentovaným účinkem.

Vynikající snášenlivost pro pokožku a příjemná textura produktů Lasepton® z nich dělá jemného společníka denní péče pro mladé i starší.

Ochranný krém

Ochrana a regenerace pokožky v oblasti plenek • Mag. Ruth Fischer
  Vedení společnosti Lasepton® / Apomedica

  Tip

  Lasepton® ochranný krém obsahuje velmi kvalitní přírodní a rostlinné účinné látky jako jsou omega 3- a 9- oleje, aloe vera, allantoin stejně jako dexpanthenol a oxid zinečnatý.

  Mag. Ruth Fischer
  Vedení společnosti Lasepton® / Apomedica
Pokračováním v používání těchto webých stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Podrobnosti naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Možnosti
Google Analytics
Souhlasím