Třezalka Apomedica 425 mg tvrdé tobolky

Proti mírným depresím

Pomáhá proti příznakům mírné deprese, jako jsou

  • skleslost
  • náladovost
  • úzkost a
  • neklid.

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje léčivou látku suchý extrakt z třezalkové natě. Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

Úplně bez strachu nemůžeme být, protože díky němu dokážeme rozpoznat a přiměřeně reagovat na nebezpečí. Stavy rozladěnosti, sklíčenosti nebo pocity strachu zná každý. Tyto nepříjemné pocity způsobují často osobní problémy, těžké životní situace, nemoc ale i roční období, typicky se zimou spojený úbytek slunečního světla. Stává se ale, že se stavy trvalého strachu a rozladěnosti vyskytnou bez zjevné příčiny. Potom je důležité proti nim zakročit. Třezalka tečkovaná je známá přes 2000 let a řadí se mezi nejstarší léčivé byliny. Ve středověku se přišlo na to, že její květy a poupata pomáhají, když ‚stíny padly na duši.’ Za Paracelsa se nasazovala proti ‚melancholickým myšlenkám.’

Použítí
Používá se ke krátkodobé léčbě příznaků mírné deprese, která je spojená s příznaky náladovosti, skleslosti, neklidu a úzkosti.

Složení
Jedna tvrdá tobolka obsahuje: Hyperici herbae extractum siccum quantificatum (kvantifikovaný suchý extrakt z třezalkové natě) 3,5–6,0 : 1, extrahováno etanolem 60 % (m/m) 425,00 mg (odpovídá 400 – 1300 mikrogramům derivátů hypericinu).

Zvláštní plus
Jedná se o rostlinný léčivý přípravek s 425 mg extraktu v jedné tobolce. Obsahuje kvetoucí nať třezalky lékopisné kvality se standardizovaným obsahem hypericinu a hyperforinu. Vhodný pro dospělé od 18 let. Malé tobolky lze snadno polykat.

Dávkování
Dospělí od 18 let užívají jednu tobolku 1-2krát denně. Tobolky se polykají při jídle, nerozkousané, s dostatkem vody. Nástup účinku lze očekávat přibližně po 1 – 4 týdnech. Tobolky se doporučuje užívat po dobu 6 týdnů.

Rostlinný léčivý přípravek
Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje léčivou látku suchý extrakt z třezalkové natě.

 

Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres finden Sie in den Datenschutzbestimmungen
Optionen
Google Analytics
GA4
Zustimmen