Kůže Vlasy Nehty

Přirozená krása pocházející zevnitř

  • Tablety obsahují 9 důležitých mikroživin pro krásnou pleť, silné vlasy a pevné nehty.
  • Poskytují cílené zásobení živinami pro krásu zevnitř.
  • Se speciální kombinací pro stavbu kůže, vlasů a nehtů.
  • Velmi cenné živiny jsou vzájemně dávkově správně vyvážené a optimálně se doplňují.
  • Užívání tablet Dr. Böhm® Kůže Vlasy Nehty se doporučuje minimálně po dobu tří měsíců.

Doplněk stravy

Krásná pleť, silné vlasy a pevné nehty

Člověk je svým okolím přijímán především podle svého vzhledu. Zvláštní význam hraje pleť, vlasy a nehty, jež slouží jako obraz vnitřní citlivosti vitality, radosti ze života, mladistvosti a sebevědomí.

Stavební látky pro přirozenou krásu zevnitř

Křemičitá hlinka, respektive v ní obsažený křemík. Tato minerální látka má schopnost vytvářet kolagenové vazivo a udržovat vlhkost. Křemík hraje důležitou úlohu pro pružnost a napětí kůže, ale také pro pevnost vlasů a nehtů.

Křemičitou hlinku doplňuje celá řada látek, které všechny významně přispívají ke krásné pleti, silným vlasům a pevným nehtům:

Proso, jedna z nejstarších obilnin, je i dnes velmi ceněno pro látky, které obsahuje. V extraktu z prosa jsou nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a minerální látky, především křemík.

Biotin (vitamín H) a kyselina pantothenová (nazývaná také „faktorem proti šedivým vlasům“) patří do skupiny vitamínů B a mají zvláštní význam pro vlasy a nehty.

.

Biotin je schopen propůjčit matným a křehkým vlasům hedvábný lesk a také zpevnit nehty. Dále stimuluje obnovu povrchových buněk kůže.

Pro krásnou pleť a vlasy i jejich růst je důležitý dostatečný přísun zinku. Nedostatek zinku se může projevovat mimo jiné i ve změnách na nehtech ve formě bílých skvrn.

Chronický nedostatek železa může vést ke slabým, plochým a mírně vzhůru zkrouceným nehtům. Zvýšenou potřebu železa mají především ženy, měly by proto dbát na jeho pravidelný přísun.

Měď se podílí na stavbě kolagenu a elastinu, dvou základních látek pojivové tkáně.

Selen slouží jako silný vychytávač radikálů, a chrání tak buňky pokožky. Jeho nedostatek se může projevovat ve změnách nehtů a suchou kůží.

MSM (metylsulfonylmetan) jako organická, dobře využitelná forma síry, je složkou kolagenu a keratinu.

Složení jedné tablety
křemičitá hlinka: 360 mg
extrakt z prosa: 70 mg
biotin: 75 μg
kyselina pantothenová: 2 mg
zinek: 4 mg
měď: 0,5 mg
železo: 3 mg
selen: 30 μg
MSM: 15 mg

Dávkování a užívání
Dvakrát denně jednu tabletu nerozkousanou s  trochou vody po jídle. Doporučuje se užívat po dobu minimálně tří měsíců. Během prvních čtyř týdnů lze užívat denně až tři tablety.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Doplněk stravy

Neobsahuje fruktózu, laktózu, kvasnice, lepek ani umělá barviva. Vhodné pro vegetariány.

 

Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres finden Sie in den Datenschutzbestimmungen
Optionen
Google Analytics
GA4
Zustimmen