Isoflavon 90 mg forte

Pocit pohody v období přechodu

  • Přípravek Dr. Böhm® Isoflavon dražé byl vyvinut podle posledního stavu znalostí speciálně pro ženy v klimakteriu a po něm.
  • Používají se pouze rostlinné suroviny nejvyšší kvality bez použití genetického inženýrství.
  • Dr. Böhm® Isoflavon dražé obsahují izoflavony ze sóji a domácího jetele lučního. Obě rostliny se ideálně doplňují a pokrývají obsah různých izoflavonů.
  • Dr. Böhm® Isoflavon dražé obsahují kromě toho cenný pupalkový olej s důležitou kyselinou gama-linolenovou pro udržení kožní vlhkosti.
  • Dr. Böhm® Isoflavon dražé pomáhají prožít klimakterium díky přírodním rostlinným látkám a měly by se užívat po delší dobu.
  • Dr. Böhm® Isoflavon dražé jsou vyráběna a testována podle farmaceutických kritérií kvality.
Doplněk stravy

Pozitivní prožití klimakteria

Dnes zůstávají ženy déle mladé – jejich vitalitu lze případně velmi dobře udržet v době i po klimakteriu. Od 40. roku života začíná produkce ženských hormonů pomalu klesat. Vzhledem k tomuto poklesu pohlavních hormonů (estrogenů, proge-steronu) a s tím spojeným kolísáním hladiny hormonů dochází u mnoha žen k přirozeným doprovodným jevům, jako jsou návaly horka, náhlé pocení, změny nálady atd. Navíc se mění i tělo. Kůže ztrácí napětí a vysušuje se, tkáň je ochablejší, snižuje se hutnost kostí.

Asijská strava je na izoflavony bohatá

Zkušenost praví, že asijské ženy a především Japonky si na doprovodné jevy klimakteria stěžují podstatně méně než ženy ze západních průmyslových států. Je zajímavé, že v japonštině neexistuje výraz pro návaly horka v klimakteriu. Důvod lze hledat v rostlinné stravě, jež je bohatá na sojové izoflavony. Asijské ženy, a zejména Japonky přijímají oproti Evropankám mnohonásobně více izoflavonů, protože v těchto zemích je sója denně na jídelníčku.

 

 

Izoflavony – mírná rostlinná alternativa

Izoflavony jsou cenné přírodní rostlinné látky, které mají jemný a harmonizující účinek na příznaky, jež doprovázejí klimakteriu. Na izoflavony jsou bohaté zejména sója a jetel luční. V sóji se nachází důležitý izoflavon genistein a také daidzein. Vysokým obsahem rostlinných hormonů se vyznačuje také domácí jetel luční. Obsahuje jiné izoflavony jako třeba formononetin a biochanin A. Kombinace sóji a jetele lučního je tedy cenným zdrojem izoflavonů pro tělesnou harmonii v klimakteriu a po něm. Izoflavony mají navíc příznivý vliv na zdravotní stav kostí a na kůži. Jsou také známy jako rostlinné antioxidanty s ochrannými vlastnostmi pro buňky.

Izoflavony a pupalkový olej mají pozitivní vliv na spokojenost žen v klimakteriu a po něm.

Doporučení pro užívání přípravku Dr. Böhm® Isoflavon dražé
Užívejte denně 1 dražé po jídle s trochou vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Při dlouhodobém užívání izoflavonů jako doplňků stravy po dobu více než jednoho roku se doporučuje prodiskutovat tuto otázku s gynekologem v rámci každoroční preventivní prohlídky. V případě hormonálních onemocnění je možné doplněk stravy užívat jen po konzultaci s lékařem.

S vysokým podílem aktivních izoflavonů, fyziologických z hlediska výživy. Neobsahuje fruktózu, laktózu, kvasnice, lepek ani umělá barviva.

Přírodní rostlinné izoflavony s cíleným zásobením během klimaktéria a po něm.

Doplněk stravy z jetele lučního a sóji s pupalkovým olejem a vitamínem B6.

 

SLOŽENÍ JEDNOHO DRAŽÉ
výtažek jetele lučního 100 mg
odpovídá: isoflavony 40 mg
sójový výtažek 125 mg
odpovídá: isoflavony 50 mg
vitamín B6 2,8 mg
pupalkový olej 90 mg

Doplněk stravy pro ženy po čtyřicítce.

 

Neobsahuje laktózu, kvasnice, lepek ani želatinu. Vhodné pro vegetariány.
Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres finden Sie in den Datenschutzbestimmungen
Optionen
Google Analytics
GA4
Zustimmen