Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety

K čertu s bolestí!

  • Tradiční rostlinný léčivý přípravek.
  • Vysoce dávkovaný s 600 mg suchého extraktu harpagofytového kořene.
  • Již dlouho používaný ke zmírnění obtíží pohybového aparátu.
  • Na mírné záněty.
  • Při krátkodobé ranní ztuhlosti.
  • Výborně snášen.

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje léčivou látku suchý extrakt z harpagofytového kořene. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

K čertu s bolestí!

Bolesti zad a šíje jsou velmi rozšířené a podstatně snižují kvalitu života. Přirozenou pomoc představuje rostlina harpagofyt ležatý, nazývaná také čertův dráp. Její aktivní látky působí při lehkých bolestech svalů a kloubů stejně jako u krátkodobé ranní ztuhlosti.

V domorodé medicíně Afriky, odkud harpagofyt ležatý (Harpagofytum procumbens) pochází, se od nepaměti používá při lehkých bolestech a zánětech. Z rostliny, která se vyskytuje pouze v pouštích Kalahari, se využívají zásobní kořeny. Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety je tradiční rostlinný léčivý přípravek, který obsahuje suchý extrakt ze zásobního kořene harpagofytu. Potahované tablety zajišťují, na rozdíl od např. čajového nálevu, optimální a standardizovaný přísun aktivních látek.

Tento rostlinný přípravek proti bolesti je obecně velmi dobře snášen. Účinek harpagofytu se buduje pozvolně a nastupuje již po několika dnech. Ideální k dlouhodobému použití. Léčba přípravkem by neměla překročit 4 týdny.

 


Použití

Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety je tradiční rostlinný léčivý přípravek. Používá se k podpůrné léčbě mírných bolestí kloubů a krátké ranní ztuhlosti. Výtažek z harpagofytového kořene má mírné protizánětlivé vlastnosti a již dlouhou dobu se používá k úlevě od potíží s pohybovým aparátem.

Složení
1 potahovaná tableta obsahuje suchý extrakt z harpagofytového kořene (Harpagophyti radicis extractum siccum 600 mg, 1,5 – 2,5:1 extrahováno vodou).

Čtěte pečlivě příbalovou informaci! Účinek přípravku Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety nenastoupí okamžitě, ale projeví se až po několika dnech léčby.
Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Tradiční rostlinný léčivý přípravek. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Tento léčivý přípravek se používá u dospělých.

Lék k vnitřnímu užití.

Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres finden Sie in den Datenschutzbestimmungen
Optionen
Google Analytics
GA4
Zustimmen