Dýňové tablety pro ženu

Zatočte se slabým močovým měchýřem

Na citlivý močový měchýř

  • Při slabosti močového měchýře.
  • Pro normální funkci močového měchýře.

Doplněk stravy

Slabost močového měchýře – častý problém

Nechtěný únik moči je pro mnoho žen velmi rozšířený problém. Slabostí močového měchýře je postižena téměř každá čtvrtá žena. K nechtěnému úniku moči dochází kvůli  oslabenému svalstvu močového měchýře a pánevního dna při tělesné námaze, při zvedání věcí a chůzi do schodů, ale také při smíchu, kašli nebo kýchnutí

Použití založené na tradici a vědeckých poznatcích

Pozitivní vliv dýňových jader na močový měchýř při jeho oslabení je znám v lidovém lékařství již několik století. Od počátku 20. století se především ve Štýrsku pěstuje zvláštní druh dýně (Cucurbita pepo styriaca). Vědecky bylo uznáno používání jejích jader k posílení funkce močového měchýře i v případech s nechtěným únikem moči.
Vědecké studie s bezolejným extraktem ze štýrské dýně potvrdily, že tento extrakt napomáhá normální funkci močového měchýře. Počet každodenních mimovolných úniků moči a močení se během dvou měsíců snížil o více než 80 %.

Působení dýňových jader

Funkci močového měchýře udržují v rovnováze hormony produkované v těle. Především u starších žen, ale také v důsledku těhotenství, může být tato rovnováha narušena. Extrakt z dýňových jader napomáhá normální funkci močového měchýře.
Tento účinek je vyvolán různými látkami obsaženými v dýňových semenech, mimo jiné takzvanými lignany. Ve vysoké koncentraci jsou tyto látky ovšem obsaženy nikoliv v oleji z jader, ale v bezolejných částech. Tyto cenné bezolejné látky jsou ve větší než dvacetinásobné koncentraci obsaženy v přípravku Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu.

Navíc jsou tablety doplněny cennými sójovými izoflavony.

 Výhody přípravku Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu:

  • Čistě rostlinný doplněk stravy napomáhá normální funkci močového měchýře.
  • Obsahuje bezolejný extrakt z jader štýrské dýně.
  • Je standardizovaný a dvacetkrát zkoncentrovaný.
  • Je zkombinován s cennými izoflavony ze sóji.
  • Bez použití genetického inženýrství.
  • Je vyráběn a kontrolován podle farmaceutických kritérií kvality.

Složení
v 1 tabletě:
Extrakt z jader štýrské dýně 400 mg
Sójový extrakt: 30 mg


Dávkování a použití:
Během prvních dvou týdnů by se měla užívat 1 tableta 2x denně (ráno a večer), nekousat a zapít tekutinou. Poté se doporučuje užívat 1 tabletu, nejlépe před spaním, po delší časové období (minimálně 3 měsíce). V případě potřeby je možno dlouhodobě užívat i 2 tablety. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplněk stravy

 

Neobsahuje laktózu, kvasnice, lepek ani želatinu. Vhodné pro vegetariány.