Dýňové tablety pro ženu

Zatočte se slabým močovým měchýřem

Na citlivý močový měchýř

  • Při slabosti močového měchýře.
  • Pro normální funkci močového měchýře.

Doplněk stravy

Slabost močového měchýře – častý problém

Nechtěný únik moči je pro mnoho žen velmi rozšířený problém. Slabostí močového měchýře je postižena téměř každá čtvrtá žena. K nechtěnému úniku moči dochází kvůli  oslabenému svalstvu močového měchýře a pánevního dna při tělesné námaze, při zvedání věcí a chůzi do schodů, ale také při smíchu, kašli nebo kýchnutí

Použití založené na tradici a vědeckých poznatcích

Pozitivní vliv dýňových jader na močový měchýř při jeho oslabení je znám v lidovém lékařství již několik století. Od počátku 20. století se především ve Štýrsku pěstuje zvláštní druh dýně (Cucurbita pepo styriaca). Vědecky bylo uznáno používání jejích jader k posílení funkce močového měchýře i v případech s nechtěným únikem moči.
Vědecké studie s bezolejným extraktem ze štýrské dýně potvrdily, že tento extrakt napomáhá normální funkci močového měchýře. Počet každodenních mimovolných úniků moči a močení se během dvou měsíců snížil o více než 80 %.

Působení dýňových jader

Funkci močového měchýře udržují v rovnováze hormony produkované v těle. Především u starších žen, ale také v důsledku těhotenství, může být tato rovnováha narušena. Extrakt z dýňových jader napomáhá normální funkci močového měchýře.
Tento účinek je vyvolán různými látkami obsaženými v dýňových semenech, mimo jiné takzvanými lignany. Ve vysoké koncentraci jsou tyto látky ovšem obsaženy nikoliv v oleji z jader, ale v bezolejných částech. Tyto cenné bezolejné látky jsou ve větší než dvacetinásobné koncentraci obsaženy v přípravku Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu.

Navíc jsou tablety doplněny cennými sójovými izoflavony.

 Výhody přípravku Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu:

  • Čistě rostlinný doplněk stravy napomáhá normální funkci močového měchýře.
  • Obsahuje bezolejný extrakt z jader štýrské dýně.
  • Je standardizovaný a dvacetkrát zkoncentrovaný.
  • Je zkombinován s cennými izoflavony ze sóji.
  • Bez použití genetického inženýrství.
  • Je vyráběn a kontrolován podle farmaceutických kritérií kvality.

Složení
v 1 tabletě:
Extrakt z jader štýrské dýně 400 mg
Sójový extrakt: 30 mg


Dávkování a použití:
Během prvních dvou týdnů by se měla užívat 1 tableta 2x denně (ráno a večer), nekousat a zapít tekutinou. Poté se doporučuje užívat 1 tabletu, nejlépe před spaním, po delší časové období (minimálně 3 měsíce). V případě potřeby je možno dlouhodobě užívat i 2 tablety. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplněk stravy

 

Neobsahuje laktózu, kvasnice, lepek ani želatinu. Vhodné pro vegetariány.
Durch die weitere Nutzung der Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres finden Sie in den Datenschutzbestimmungen
Optionen
Google Analytics
GA4
Zustimmen