Ochranný krém


Ochrana a regenerace pokožky v oblasti plenek

  • Dlouhodobá ochrana před vlhkostí a opruzením.
  • Lasepton® ochranný krém chrání před vlhkostí a opruzením, aniž by narušoval přirozenou schopnost pokožky dýchat a potit se.

Ochrana a regenerace pokožky v oblasti plenek

Kůže v oblasti plenek je velmi náchylná. Vysoce kvalitní ochranný krém Lasepton® chrání tuto choulostivou oblast před vlhkostí a nečistotami, čímž zabraňuje zarudnutí a opruzení.
Tento krém vytváří dlouhotrvající ochrannou vrstvu, která dovoluje pokožce dýchat, ale zároveň zabraňuje jejímu kontaktu s vlhkostí, nečistotami a agresivními látkami.
Ochranný krém Lasepton® je prodyšný a voděodolný. Kvalitní složky jako např. dexapanthenol pracují se zvláštní obezřetností a podporují regeneraci kůže.

Použití

Lasepton® ochranný krém zklidňuje zarudnutí kůže a chrání před vlhkostí a přecitlivělostí.
Kůži očistěte a naneste tenkou vrstu ochraného krému Lasepton® tak, aby se vytvořila bělavá vrstva. Krém nanášejte při každé výměně plenek, především před delšími časovými úseky bez výměny plenek jako např. před spaním. I po vymizení zarudnutí pokožky používejte nadále Lasepton® ochranný krém, aby jste předešli podráždění.


Složení
Lasepton® ochranný krém obsahuje velmi kvalitní přírodní a rostlinné účinné látky jako jsou omega 3- a 9- oleje, aloe vera, allantoin stejně jako dexpanthenol a oxid zinečnatý.  Ochranný film chrání před vlhkostí a opruzením.
Dermatologicky testováno. Neparfémováno.

Lékařská péče o pokožku.

Neobsahuje barviva, parabeny, parfémy ani PEG-Deriváty.

Pokračováním v používání těchto webých stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Podrobnosti naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Možnosti
Google Analytics
Souhlasím